اطلاعیه طرح بخشودگی عید تا عید صندوق رفاه دانشجویان

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۴ اخبار اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۹۳
در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، به اطلاع می‌رساند: طرح حمایتی عید تا عید صندوق، ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان از امروز ۱۲ بهمن‌ماه آغاز گردیده و تا ۲۲ بهمن‌ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، به اطلاع می‌رساند:

طرح حمایتی عید تا عید صندوق، ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان از امروز 12 بهمن‌ماه آغاز گردیده و تا 22 بهمن‌ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

دانشجویان و دانش‌آموختگان گرامی که از تسهیلات و وام‌های صندوق رفاه دانشجویان بهره‌مند گردیده و دارای اقساط معوق می‌باشند به شرح ادامه می‌توانند از مزایای طرح عید تا عید بهره‌مند گردند:

* ویژه دانش‌آموختگان

  • پرداخت کل بدهی و بهره‌مندی از بخشودگی صددرصدی خسارت
  • پرداخت بدهی معوق و بهره‌مندی از بخشودگی 50 درصدی خسارت
  • تقسیط مجدد مانده بدهی به تاریخ روز با پرداخت بدهی معوق سررسید شده

* ویژه دانشجویان

  • دانشجویانی که به واسطه عدم تعیین وضعیت بدهی در موعد مقرر مطابق با مقررات صندوق، مجموع بدهی آنان به دین حال تبدیل شده است،  در صورت واریز بدهی‌های نقدی (10 درصد، ودیعه مسکن و خوابگاه) امکان تقسیط مانده بدهی به تاریخ روز برای آنان فراهم می‌گردد.
  • بخشودگی صددرصدی کارمزد در صورت پرداخت یکجای کل وام‌ها در زمان پایان دوره دریافت وام و تعیین وضعیت بدهی قبل از پایان دوره تنفس 9 ماهه

مشمولین این طرح جهت درج درخواست یا مشکل خود از طریق سایت صندوق- تب ارتباط با مسئولین و کارشناسان بخش رفع اشکالات طرح بخشودگی عید تا عید اقدام و با نگهداری کد رهگیری دریافتی نتیجه درخواست خود را از همان مسیر پیگیری نمایند.

همچنین برای مشاهده پوستر طرح می‌توانند به سایت صندوق رفاه مراجعه نموده و از صفحه اصلی سایت منوی اصلی طرح عید تا عید، پوستر را دانلود نمایند.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: صندوق رفاه دانشجویی معاونت امور طلاب و دانشجویی