همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی»

۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۶
همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی» باهدف تبیین آموزه‌های مرتبط با مسئله انتظار، از سوی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با سخنرانی حضرت آیت‌الله امامی کاشانی تولیت محترم مدرسه‌عالی شهیدمطهری(ره) در روز پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی»

همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی» بهمن‌ماه امسال با سخنرانی حضرت آیت‌الله امامی کاشانی، تولیت محترم مدرسه‌عالی شهیدمطهری(ره) و امام جمعه تهران در قم برگزار می‌شود.

در این همایش، مباحث مرتبط با مسئله انتظار از جمله مبانی و ابعاد نظریه انتظار، مفهوم و چیستی نظریه‌پردازی در حوزه انتظار، ابعاد نظریه انتظار، ویژگی‌ها و شاخصه‌های جامعه منتظر، وظایف و کارکردهای جامعه منتظر، راهکارهای تحقق جامعه منتظر، آسیب‌شناسی انتظار و جامعه منتظر و جامعه موعود و منتظَر در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله العالی تبیین می‌شوند.

این همایش پنج‌شنبه 3 بهمن‌ماه ۱۳۹۸ در دو نوبت صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴ و بعدازظهر ۱۵ تا ۱۷ در قم، خیابان معلم، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سالن شیخ طوسی برگزار خواهد شد.